O nás

Koupě domu nikdy nebyla tak snadná

Sériová výroba zpřístupnila mnoho věcí spotřebitelům: auta, módní oblečení, chytré telefony… Snížila náklady a zaručila kvalitu. Učinila drahé a složité produkty dostupnými. Nastal čas i pro stavební průmysl.

Sériově vyráběné domy bývají kvalitnější a lépe promyšlené. MODODOMUS je společnost, která nabízí nový životní styl; novou kapitolu v domácím hospodaření!

Vyrábíme moderní domy, připravené k užívání ihned po instalaci. Naše produkty kombinují špičkové technologie s elegantním designem a obsahují otřesuvzdornou ocelovou konstrukci a energetické třídy B-A++.

Naše domy jsou vyráběny ve fabrice od základů. To zahrnuje veškeré domácí spotřebiče: zásuvky, vzduchové filtry, klimatizaci, topení, elektrické spotřebiče, zásuvky a sanitární vybavení. Všechny aspekty interiérového designu jsou také součástí balení: podlahy, dveře, okna, stejně jako náš vlastní nábytek.

Dům MODODOMUS je dodáván dokončený a připravený k použití. Ke spojení s komunikacemi stačí pouze několik dní. Poté je MODODOMUS připraven stát se novým domovem někoho dalšího.